Strong 8K · elk uur bijgewerkt

Strong 8K EPG met logo’s

Een tv-gids voor de exacte zendernamen van Strong 8K. Plak één link in TiviMate, m3ufy, IPTV Smarters of Kodi en je Strong 8K-zenders krijgen programma’s en strakke logo’s.

  • 80% van de zenders gedekt*
  • 23.037 met volledige gids
  • Elk uur bijgewerkt

80% van de zenders gedekt*

23.037 met een volledige gids, 20.907 PPV-, event- en streamingslots*, 55.250 zenders in de lijst.

Bestanden Full, EU en World

epg: 60.0 MB · eu: 34.9 MB · world: 25.3 MB

Inclusief logo’s

Strakke logo’s die je player overal kan gebruiken.

* 20.907 van de 55.250 zenders van Strong 8K zijn PPV- en eventslots, streamingslots, 24/7-loops, radio en streams voor volwassenen. Dit zijn geen satelliet- of tv-zenders en er bestaat nergens een programma voor, dus ze tonen hun event of naam en tellen als gedekt.

Strong 8K-zenders per land

Zendernamen in de lijst van Strong 8K en hoeveel er een volledige gids hebben.

LandZendersVolledige gids%
VS2.7221.99373%
Arabisch2.26257125%
Italië80938047%
Duitsland74945561%
VK71053976%
Frankrijk65745469%
Polen61249280%
Nederland47918338%
Turkije47415332%
Spanje46537781%
Iran389195%
Albanië33017152%

Sportzenders

De sportzenders van Strong 8K met een programmagids in de laatste update.

Eigen gids

918 live categorieën om uit te kiezen in je klantomgeving: kies alleen wat je kijkt voor een kleinere, snellere gids.

Vragen over de Strong 8K EPG

Werkt EPG Full met Strong 8K?

Ja. De gids wordt elk uur opnieuw gemaakt uit de huidige zenderlijst van Strong 8K, zodat de zendernamen in je player kloppen.

Hoeveel Strong 8K-zenders zijn gedekt?

80% van de 55.250 zenders in de laatste update: 23.037 hebben een volledige gids en 20.907 zijn PPV-, event- en streamingslots (er bestaat geen tv-programma voor) die hun event of naam tonen. Andere zenders staan erin met hun naam.

Welk bestand moet ik gebruiken?

epg.xml.gz bevat alle zenders. Gebruik op tragere tv-boxen eu.xml.gz (Europese zenders) en/of world.xml.gz (de rest), die kleiner zijn, of een eigen gids met alleen jouw categorieën.

Welke landen dekt de Strong 8K EPG?

Zenders uit meer dan 12 landen. De meeste zenders met volledige gids: VS (1.993), Arabisch (571), Italië (380), Duitsland (455), VK (539), Frankrijk (454).

Bevat de Strong 8K EPG beIN SPORTS?

Ja: 256 van de 428 beIN SPORTS-zendernamen van Strong 8K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Bevat de Strong 8K EPG Sky Sports?

Ja: 365 van de 387 Sky Sports-zendernamen van Strong 8K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Bevat de Strong 8K EPG ESPN?

Ja: 254 van de 265 ESPN-zendernamen van Strong 8K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Kan ik alleen bepaalde Strong 8K-categorieën krijgen?

Ja. Je klantomgeving toont alle 918 live categorieën van Strong 8K: vink aan wat je kijkt en je krijgt een eigen gidslink met alleen die zenders.

Laat je Strong 8K-zenders oplichten

2 dagen gratis proberen, zonder betaling.

Gratis proef starten