King 4K · elk uur bijgewerkt

King 4K EPG met logo’s

Een tv-gids voor de exacte zendernamen van King 4K. Plak één link in TiviMate, m3ufy, IPTV Smarters of Kodi en je King 4K-zenders krijgen programma’s en strakke logo’s.

  • 80% van de zenders gedekt*
  • 22.908 met volledige gids
  • Elk uur bijgewerkt

80% van de zenders gedekt*

22.908 met een volledige gids, 20.571 PPV-, event- en streamingslots*, 54.605 zenders in de lijst.

Bestanden Full, EU en World

epg: 49.1 MB · eu: 27.9 MB · world: 21.3 MB

Inclusief logo’s

Strakke logo’s die je player overal kan gebruiken.

* 20.571 van de 54.605 zenders van King 4K zijn PPV- en eventslots, streamingslots, 24/7-loops, radio en streams voor volwassenen. Dit zijn geen satelliet- of tv-zenders en er bestaat nergens een programma voor, dus ze tonen hun event of naam en tellen als gedekt.

King 4K-zenders per land

Zendernamen in de lijst van King 4K en hoeveel er een volledige gids hebben.

LandZendersVolledige gids%
VS2.7282.02874%
Arabisch2.23953224%
Italië80537046%
Duitsland74945561%
VK71254877%
Frankrijk65743867%
Polen61248880%
Nederland47918238%
Turkije47415533%
Spanje45737482%
Iran389185%
Albanië33417051%

Sportzenders

De sportzenders van King 4K met een programmagids in de laatste update.

Eigen gids

900 live categorieën om uit te kiezen in je klantomgeving: kies alleen wat je kijkt voor een kleinere, snellere gids.

Vragen over de King 4K EPG

Werkt EPG Full met King 4K?

Ja. De gids wordt elk uur opnieuw gemaakt uit de huidige zenderlijst van King 4K, zodat de zendernamen in je player kloppen.

Hoeveel King 4K-zenders zijn gedekt?

80% van de 54.605 zenders in de laatste update: 22.908 hebben een volledige gids en 20.571 zijn PPV-, event- en streamingslots (er bestaat geen tv-programma voor) die hun event of naam tonen. Andere zenders staan erin met hun naam.

Welk bestand moet ik gebruiken?

epg.xml.gz bevat alle zenders. Gebruik op tragere tv-boxen eu.xml.gz (Europese zenders) en/of world.xml.gz (de rest), die kleiner zijn, of een eigen gids met alleen jouw categorieën.

Welke landen dekt de King 4K EPG?

Zenders uit meer dan 12 landen. De meeste zenders met volledige gids: VS (2.028), Arabisch (532), Italië (370), Duitsland (455), VK (548), Frankrijk (438).

Bevat de King 4K EPG beIN SPORTS?

Ja: 265 van de 432 beIN SPORTS-zendernamen van King 4K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Bevat de King 4K EPG Sky Sports?

Ja: 372 van de 387 Sky Sports-zendernamen van King 4K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Bevat de King 4K EPG ESPN?

Ja: 245 van de 256 ESPN-zendernamen van King 4K hebben een volledige gids in de laatste update, met de juiste tijden voor je regio.

Kan ik alleen bepaalde King 4K-categorieën krijgen?

Ja. Je klantomgeving toont alle 900 live categorieën van King 4K: vink aan wat je kijkt en je krijgt een eigen gidslink met alleen die zenders.

Laat je King 4K-zenders oplichten

2 dagen gratis proberen, zonder betaling.

Gratis proef starten